Sistemi i bumit të shkëmbinjve të këmbësorëve M550

Aplikimet:

Grizlies stacionare
Grizzlies
Aplikime të larta prodhimi


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

M550 Sistemi i Bumeve Shkëputës të Shkëmbinjve

Seritë M

njësi

M550

peshë

kg

6400

Arritja maksimale

m

8.2

Arritja horizontale nominale (H)

m

5.9

Arritja vertikale nominale (V)

m

5.0

swing °

°

170

Diametri bazë

m

1.68

Hammer hidraulik i rekomanduar(madhësia e daltës)

mm

135140

Paketat e rekomanduara të energjisë  

HA37, HA45

Karakteristikat
Dizajn i optimizuar dhe i fuqishëm
piedestalin e rrumbullakët
Shock thithës i piedestal Montimi i
përshtatshëm hidrauilc nga 135-140

W1
BTR

Aplikimet
palëvizshme
Grizzlies
Crushers Gyratory


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Produkte të lidhura